• Damga Çelik Çay Makinesi 120 Bardak ( 13 Litre )
  • Damga Çelik Çay Makinesi 120 Bardak ( 13 Litre )

Damga Çelik Çay Makinesi 120 Bardak ( 13 Litre )

Online Sipariş
Çay makinelerimiz CE belgelidir.
Uluslararası standartları IEC 60335-2-15 ve 60335-2-47göre test raporudur. 
Çay makinelerimiz 2yıl garantilidir.
Damga elektrikli çay makineleri geliştirilirken; kullanım ve temizlik kolaylığı, temiz, kaliteli ve berrak çay hazırlama imkânı sağlaması amaçlanmıştır.
Çay makinesi Gövde:Birinci kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazın su ve dem haznelerini içinde bulunduran kısımdır.
Çay makinesi Kapak; Birinci kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 
Çay makinesi PASLANMAZ altlık  makinenin elektrik aksamlarını içinde bulunduran kısımdır. 
Çay makinesi Dem Kabı;; Birinci kalite  paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Süzgeçten süzülen demin toplandığı haznedir.
Çay makinesi Süzgeç;; Birinci kalite  paslanmaz çelikten imal edilir. Çayı süzen, çayın tortusuz ve berrak olmasını sağlayan haznedir.
Çay makinesi Metal  Musluklar; Kullanımı kolay, dayanıklı özel basmalı musluklar Damga Makina tarafından geliştirilmiştir. Su ve dem haznelerinin ayrı olması sayesinde istenilen koyulukta çay alınmasını sağlar.
Çay makinesi Taşıma Kulpları;Firmamızın tasarımı olan taşıma kulpları ısı iletimini en az seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır.
Çay makinesi Sinyal Lambası; cihazın çalışma konumunu gözlemeye yarar. Isıtıcı devreye girince yanar, ısıtıcı devreden çıkınca söner.
Çay makinesi Otomatik Isı Termostatı; termostat sayesinde cihaz içindeki suyun sıcaklığı sürekli ayarlanan ısıda sabit kalır. 
Çay makinesi Rezistans: Paslanmaz şok tüp rezistans kullanılmıştır.Rezistansın sıcaklığını kontrol eden güvenlik sistemi sayesinde susuz kalma sebebi ile rezistans arızaları önlenmiştir. Rezistans kireçle kaplanırsa rezistans emniyet sistemi ısıyı geç algılayacağından veya kireç katmanının kalınlığına göre hiç ısı algılaması yapamayacağından bu sistem çalışmaz.Düzenli olarak rezistansa yapışan kireç temizlenmeldir.kireç sebebi ile bozulan rezistanslar garanti haricidir.
Çay makinesi Demlik ara parçası:Makinelerin içine konan bu parça ile makinede ayrıca demlik kullanabilme imkanı sağlanmıştır.
Çay makinesi Ses ikazı:Makinede su bittiği zaman rezistansın ısısı artacağından ses ikazı verir bu ikaz makine kapatılana veya su eklenene kadar sürer
Çay makinesi Contalar :Cihazın montajında ısıya dayanıklı silikon contalar kullanılarak, su kaçakları önlenmiştir.
Tüm ürünlerimizin elektrik devrelerinde 300°C sıcaklığa dayanan özel kablolar kullanılmaktadır
Çay makinelerimiz  elektrik grubunda kullanılan fişli kablo, rezistans, termostat vb.gibi parçalar TSE ve VDE belgeli olup ISO 9000standartlarıyla imalat yapan firmalardan temin edilmektedir.
Üretiminde bulunduğumuz bütün makineler imalat sonrasında kalite kontrol ekibi tarafından hava basıncı ve su ile su kaçaklarına karşı kontrol edildikten sonra paketlenmektedir.