KURUMSAL - DAMGA MAKİNE VE MUTFAK EŞYALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Mehmet BAŞAK 1970 İSTANBUL
Mehmet BAŞAK 1988 Yılında Endüstriyel Mutfak ve Züccaciye Sektöründe faaliyete başlamıştır. Set Üstü Gruplar: Çay Makinası , Fast Food Grubu İmalatına Başlamıştır.
2000 Yılında Sektörün Bütün Fuarlarına Katılınmış ve İlk İhracatlar Gerçekleştirilmiştir. Bu Yıldan İtibaren Her Yıl Düzenli Olarak Sektörün Bütün Fuarlarına Katılım ve İhracatlar Devam Etmiştir.
2007 Yılında Mehmet BAŞAK
DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ Kurmuştur.

 Siz Değerli Müşterilerimizin Desteği ve Güveni Sayesinde Damga Makina Hızlı Büyümüştür.
 2000 M2 Kapalı Alanda Makinaların ve Yedek Parçaların Üretimini Kendi Bünyemizde Yapmaktayız.(Fabrika Görselleri ne Üretim Aşamaları İçin Firma Tanıtım CD. İzleyiniz.)
İmalatı Yapılan Bütün Ürünlere İso, Ce ve Garanti Belgeleri Alınmıştır.
Makinalarımız Türkak Onaylı Labratuvarlarda IEC 60335-2-15 VE 60335-2-47 ULUSLARARASI STANDRTLARA GÖRE Test Edilip Onaylanmıştır.Üretimini yaptığımız çay makineleri ve su makineleri SASO,SGS,BREAUVERİTAS denetim kuruluşlarının  oluruna uygundur.Bu sayede kalite denetim ve gözetimi yapılarak ürün alan ülkeler SUUDİ ARABİSTAN K. IRAK gibi sorunsuz bir şekilde ihracatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SANAYİ TİC.LTD. ŞTİ. İmalatını Yaptığı Ürünler
Damga Markalı Elektrikli Ürünler (Ses İkazlı Alarmlı)
Damga Çay Makinası, Su Otomatı, Süt Salep Otomatı, Çorbalık, Mısır Haşlama Makinası
Fritöz, Tost Makinası,Pleyt,
İmza Markalı Elektrikli Ürünler
İmza Çay Makinası
İmza Su Otomatları
Damga YENİ NESİL KARE ÇAY MAKİNELERİ

İleri teknoloji Argon Tesislerimizde Sıvama Sistemini Geride Bıraktık Paslanmazın İşlenmesini Avrupa Birliği Standartlarına Yükselttik.

Böylelikle sıvama kazanların yarılması ve neticede hurdaya atılmasının önüne geçerek milli sermayenin korunmasında ve üretim maliyetlerinin düşürülmesinde sektöre pozitif katkı sunduk.

Damga Makina Rekabetçi, Yenilikçi, Sektörde Söz Sahibi Bir Firma Olarak Büyümeye ve Daha İyi Hizmet Sunmak İçin Çalışmalarına devam Edecektir.
İleri teknoloji Sonucu Olan Ürünlerimizi Uygun Fiyatlarla Yurtiçi ve Yurtdışında Siz Değerli Müşterilerimize Ulaştırma Gayretindeyiz
Bize Yaptığımız ve Yapacağımımz İşlerde Güç Veren Değerli Müşterilerimize ve Damga Makinanın Üretimini Yaptığı Ürünleri Tercih Eden Tüm Alıcılarımıza Sonsuz Saygı ve Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

SAYGILARIMLA
DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SAN. TİC.LTD. ŞTİ.
FİRMA SAHİBİ Mehmet BAŞAK